دستگاه سابلیمیشن 6کاره

دستگاه چاپ تی شرت قیمت

دستگاه چاپ تی شرت قیمت
دستگاه چاپ تیشرت دیجیتال
دستگاه چاپ تی شرت حرارتی
دستگاه چاپ تی شرت
دستگاه چاپ تی شرت دست دوم
دستگاه چاپ تی شرت اتوماتیک
دستگاه چاپ تی شرت سابلیمیشن

دستگاه چاپ تی شرت دیجیتال
دستگاه چاپ تیشرت قیمت
دستگاه چاپ تیشرت سابلیمیشن
دستگاه چاپ تیشرت حرارتی
دستگاه چاپ تیشرت
دستگاه چاپ تی شرت جدید
قیمت دستگاه چاپ دیجیتال تی شرت
دستگاه چاپ تیشرت فروش
دستگاه چاپ تی شرت سه بعدی

+++++

دستگاه  d3سابلیمیشن چاپ سه بعدی
دستگاه چاپ سابلیمیشن d3
فروش دستگاه سابلیمیشن d3

 

توسط لیلی هانتر، مدیر محصول برای فن آوری رنگ تصعید در DGA Roland.

تکنولوژی چاپ دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 به سرعت در حال بهبود است و به همین علت، دستگاه چاپ تی شرت سه بعدی ادغام شده و متنوعی است تا پرینترهای روی صفحه در حال ارائه چاپ دیجیتال و فروشگاه های امضا هستند که قادر به ارائه پوشاک هستند. ما شاهد این نوع انطباق صنعت با ظهور پرینترهای حلال الکترونی بودیم و اکنون می توانیم با چاپگرهای رنگ آمیزی دستگاه چاپ تی شرت قیمت آن را ببینیم.

اخیرا Texart RT-640 Dye-Sublimation Printer ما به کاربران اجازه می دهد تا به صورت دیجیتالی گرافیک سفارشی را برای لباس، صندلی، اسنوبورد، پارچه، محصولات تبلیغاتی و غیره اضافه کنند. برای بسیاری از کسب و کارهای علامت و گرافیک، این روش سریع و موثر چاپ دستگاه چاپ تی شرت قیمت جایگزین شیوه های چاپ سنتی روی صفحه نمایش دستگاه چاپ تی شرت دیجیتال تولید کوتاه مدت و خروجی است که نیاز به رنگ های مختلف و تصاویر عکاسی دارد.

اگر قصد دارید این نوع فناوری را به کسب و کار گرافیک خود اضافه کنید، در اینجا سه ​​چیز است که باید درباره رنگ دلخواه بدانید.
1. بسیاری از آیتم های سودآور وجود دارد که شما می توانید آن را جابجا کنید

وقتی مردم از عبارت "رنگ دلخواه" استفاده می کنند، مطمئن هستم که دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 ها، ورق های فلزی و کفپوش ها برنامه های کاربردی نیستند که به طور طبیعی در ذهن دارند. با این حال، به لطف چاپگرهای گسترده ای مانند Texart RT-640 که امکان سفارشی کردن مقرون به صرفه از همه چیز را از دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 های بزرگ به کاشی های سرامیکی، رنگ پذیری هر دو پارچه و مواد سفت و سخت است.

رنگ تصعید با نفوذ به سطح سوبسترا با جوهر کار می کند. مواد ساخته شده از قبیل نایلون، برخی از پلاستیک ها و پارچه های پلی استر حاوی پلیمرهایی هستند که هنگام دستگاه چاپ تی شرت دیجیتال شدن، اتصال جوهر را فعال می کنند.

چاپ رنگ تصعید رنگ های زیبا و دائمی را ارائه می دهد که در بستر یا پارچه جاسازی شده است، نه روی سطح چاپ شده. تصاویر پس از چندین شستشو بر روی پارچه محو نخواهد شد تصاویر بر روی سختی ها، تراشه، پوست و یا خراش نخواهند داشت.

در اینجا برخی از امکانات مادی که شما با رنگ آمیزی دارند، می باشد:

بسترهای سخت - دیگر محدود به تنها دستگاه چاپ تی شرت قیمت پارچه نیست، در انواع محصول و امکانات تبلیغاتی در دسترس است. مواد پلیمری جدید تولید شده به طور خاص برای کاربردهای رنگ آمیزی که شامل آلومینیوم، برنج، شیشه، فایبرگلاس، ورق های اکریلیک، پلاستیکی و سخت ورق است، توسعه داده شده است.

محصولات سفت و سخت - محصولات خالص "خالی" دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 به طور گسترده در دسترس هستند عبارتند از پد موس، زنجیر کلید، موارد گوشی های هوشمند، کاسه های حیوان خانگی، تابلوهای روشن و غیره. اینها به راحتی قابل تعویض هستند و به عنوان عناصر سفارشی برای کسب و کار شما ارائه می دهند.

Soft-Signages - دستگاه چاپ تی شرت دیجیتال POP تحت تاثیر بر روی تقاضا، تاثیر بالا، نمایشگاه های تجاری و نشانه های داخلی. فرایند تصعید سریع و ایده آل برای تبلیغات با حساسیت زمانی است.

پارچه - انتخاب از طیف وسیعی از پارچه های پلی استر 100٪. انتخاب پارچه ها به دو نوع متمایز تقسیم می شود:

    بافت بافت برای مخفف های محکم و سخت پوشاننده، آگهی های بیرونی، علامت های بیرونی و اثاثه یا لوازم داخلی
    بافتن پارچه ای که پارچه های سفارشی، پرچم های داخلی و آگهی ها، پس زمینه های عکاسی و پوشش های روی میز را به طور طبیعی و به طور طبیعی جریان می دهد.

ورزش و مد پوشاک - همه چیز از تی شرت و لباس دوچرخه سواری به دستگاه چاپ تی شرت سه بعدی های دستی و کلاه بیسبال امکان پذیر است. محبوبیت روزافزون لباس های ورزشی و مد روز، هر روز فرصت های جدید تسریع را باز می کند.

چاپ عکس - از دستگاه چاپ تی شرت دیجیتال هدیه شخصی مانند آهن ربا، مونتاژ دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 و لباس عکاسی به عکس های پس زمینه، جلوه ای عالی برای ارائه تصاویر با کیفیت بالا برای عکاسی به طیف وسیعی از بازارهای است.

کاشی های سرامیکی - طراحان و طراحان داخلی می توانند کاشی های سرامیکی سفارشی را برای آشپزخانه، حمام، فضای خانه، موزه، دستگاه چاپ تی شرت سه بعدی ، و دفاتر ایجاد کنند.

تمام مواد ذکر شده در بالا پلیمری مناسب برای انتقال گرما هستند و یا به عنوان محصولات "جعبه" برای انتقال فوری گرم می شود. علاوه بر این، گزینه های پیش درمان در دسترس کاربر دستگاه چاپ سابلیمیشن d3 دارد که امکان چاپ را روی طیف وسیعی از موارد فراهم می کند.

/ 0 نظر / 40 بازدید